Kapsy pro vizualizaci   Počet produktů: 147

Kapsy pro vizualizaci

Různé druhy kapes formátů, barev a vzužití pro snadnou prezentaci, informací atd.

Podkategorie

Samolepící kapsy s...

Prezentujte dokumenty tématicky v barevném rámečku ! Zarámujte jednoduše dokumenty bez použití hřebíků a hmoždinek.

informace o výrobku

Kapsu lze jednoduše přemístit bez zanechání stopy. Vynikající poměr kvality a ceny vzhledem k tradičním kapsám.

Popis výrobku

Prezentujte dokumenty tématicky v barevném rámečku ! Zarámujte jednoduše dokumenty bez použití hřebíků a hmoždinek.
Závěsné kapsy s očkem

Oboustranná kapsa vybavena odolným kovovým rámečkem. Závěsná kapsa je jednoduchým a praktickým řešením pro prezentaci všech typů dokumentů ! Jedinečný ocelový rámeček je téměř nezničitelný.

Technické parametry

Matná kapsa z PVC o síle 11/100. Zavěšení na kovové oko.  100% recyklovatelný obal. Mix barev ( mimo A5 ) nebo jednotlivé barvy: modrá, žlutá ( mimo A5 ), červená, zelená, černá.

Informace o výrobku

Vynikající poměr ceny a kvality vzhledem k tradičním kapsám.

Výhody výrobku

Barevné varianty, které umožňují tématické prezentace.

Místo využití

Továrny, dílny, stroje, chodby...
Závěsné kaspy s hákem

Kapsy s hákem se širokým otevíráním (typ ramínko) umožní jednoduché zavěšení na řadu míst. Dostupná v několika formátech, na výšku i šířku. Kapsy s hákem jsou přenosné a univerzální. Pevný ocelový rámeček (exkluzivní) je téměř nezničitelný.

Jenoduché ochranné...

Třídění informací je nyní ještě snadnější ! S barevnou škálou rámečků ochranných kapes Tarifold se stane organizace zábavou. Tyto kapsy lze využít prakticky kdekoliv - kancelář, sklad, dílna, kde chcete uchránit důležité informace před ušpiněním či rozmočením. Tyto kapsy jsou také vhodné pro držák a stojan Rotor Revo. Standardní kapsa je vyztužena ocelovým drátem, a tak si zachová stálý tvar i pružnost lemu. Kapsy jsou vyrobeny z antireflexního PVC pro optimální průhlednost, povrch se neleskne. Pomocí spojek Tariclip je možné vytvořit vizualizační systém (nejsou součástí balení). K otevření z boku. Záruka: 10 let. Balení: 5 kapes.

.

  

Ochranné vodotěsné...

Chraňte důležité informace před vlhkem a nečistotami. Vodotěsné kapsy jsou jištěny nepropustným uzávěrem na spodním okraji díky, kterému se zamezí přístupu tekutin např. v prostorách kuchyně, při manipulaci s barvami. Kapsy jsou vyrobeny z antireflexního PVC pro optimální průhlednost, povrch se neleskne. Rámeček je zpevněn ocelovým drátem, který zajišťuje stálý tvar a pružnost lemu. K otevření shora, barva lemu: červená. Záruka: 10 let. Balení: 5 kapes.

Kontrolní a ochranné...

Kapsy určené pro evidenci a kontrolu - snadná aktualizace uvedených údajů. Kapsy jsou přizpůsobeny pro psaní poznámek, zapisování kontroly či jiných záznamů a můžou sloužit zároveň jako podložky.

Kapsy Kang Easy Load

Praktická univerzální kapsa pro umístění informací i ve větším počtu listů. Otvírání a fixace v rohu kapsy jsou pro vyjmutí, vložení, výměna, rotace dokumentů velmi snadné. Transparentní a pevné 120 µm PVC udrží až 10 listů papíru ( 80 g/m2 ). Kapsu lze pomocí kvalitní permanentně nebo nepermanentně samolepicí plochy nebo  je vybavena magnetickou plochou na zadní straně pohodlně připevnit na jakoukoli hladkou plochu. Orientace je možná na šířku i výšku. Barevnost: transparentní. Balení: 5 ks

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 147 položek

Nahoru