Odkládací kapsy a tašky s očky  Počet produktů: 8

Odkládací kapsy a tašky s očky

Velkokapacitní kapsa z PVC (110 µm)  se 2 závěsnými očky je ideální pro bleskové ukládání objemných složek nebo předmětů. Pomocí silných kovových oček lze kapsu zavěsit kamkoliv (kancelář, sklad, dílna) a stává se tak jednoduchým a praktickým řešením pro odložení důležitých informací. Kapsa umožňuje rozevření až 80 mm s kapacitou až 210 listů fo...

Velkokapacitní kapsa z PVC (110 µm)  se 2 závěsnými očky je ideální pro bleskové ukládání objemných složek nebo předmětů. Pomocí silných kovových oček lze kapsu zavěsit kamkoliv (kancelář, sklad, dílna) a stává se tak jednoduchým a praktickým řešením pro odložení důležitých informací. Kapsa umožňuje rozevření až 80 mm s kapacitou až 210 listů formátu A4. Barevný rámeček ohraničující kapsu je uvnitř vyztužen ocelovým drátkem, díky němuž kapsa výborně drží tvar. Záruka: 10 let. Balení: 5 kusů.

Velkokapacitní PVC taška na prospekty a brožury s očkem je ideální do obchodů, recepcí, hal či chodeb pro prezentaci propagačních materiálů. Díky odolnému kovovému očku lze kapsu zavěsit s orientací na výšku kamkoli, a stává se tak jednoduchým a praktickým řešením pro prezentaci důležitých informací. Zadní stěna je doplňkovou kapsou k umístění např. letáku nebo pokynů k použití vložené informace. Tvarově pevná kapsa má hloubku 2 cm s kapacitou až 180 listů formátu A4. Záruka: 10 let. Balení: 5 kusů.

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek

Nahoru